Sildimaniakist Raekoja platsil Täiusliku Päevani

Picture%2010.png
Hämmastav, et Raekoja platsi külje alla vanalinna südamesse tohib sellise sildi üles riputada. Veel hämmastavam on ainult see, et keegi tahtis seda üldse teha, seejuures omaenda poe külge.
Muidu oli väga tore pärast mõningast pausi Eestis olla ja poolpuhkuseline (pooltühja klaasi koolkonna omad ütleksid “pooltöine”) nädal veeta. Selle käigus veetsin Täiusliku Päeva, mille päevakava oli väga lihtne:
10 paiku – Äratus ilma äratuskellata. Hommikune jogurt ja paarile e-kirjale vastamine.
11.30 paiku – Kohtumine lõuna vormis, kus sai intelligentsete inimestega juttu ajada ilma ühtegi Powerpointi slaidi vaatamata ja näitamata.
14 paiku – Piritale lohesurfama seni kuni füüsiliselt enam ei jõudnud. Tuult veel jätkus.
20 paiku – Külla imehead kala sööma ja niisama mölisema.
23 paiku – Juba magasin. Ilmselt mõnel teisel päeval oleks jõudnud õhtul veel mõne koeruse teha, aga Pirita lained olid teinud oma töö.
Note to self – tekita selliseid päevi rohkem. Selle asemel, et osa liiga pikki päevi töötada ja siis jälle päevade kaupa rannas eimidagi teha, saab edukalt tööd ja lõbu ühendada.

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.