Sildid – STV eri

Seoses naabrimehe kolimisega Bulgaaria kinnisvara-pudrumägede ja piimajõgede vahele pidin ümber korraldama koduse internetimajanduse. Lihtsamalt öeldes pidin liituma STV internetiühendusega, millest esimese asjana pidin tutvuma nende sildimajandusega.
STV.png
Mis sildimajandusega? võiks küsida seda pilti vaadates. Seda minagi. See siin on STV kontor Kalamajas, ja kui keldriukse ees poleks parkinud kellegi kaablikuti logoga kaubik, poleks küll sinna siseneda taibanud. Ja interneti saamiseks ei tule seal teha muud, kui hallitanud toolil istudes pool tundi ühe pahura mehega vene keeles jantida. Näiteks kolm korda oma aadressi öelda ja dokumenti näidata. Seejuures saab internetti ainult koos kaabel-TV’ga; seda ka siis, kui kodus telekat ei olegi.
Tore boonus oli see, et kui täna naabri modemit STV-le tagastasin, tuli seda teha mingisse naljakasse putkasse ühes Sõle tänava toidupoes. Ja ainuke silt selle asutuse uksel oli “Üürida büroopind”. Vähemasti selle peatüki on nad turundusraamatust õigesti meelde jätnud, et kommunikatsioon peab olema igal pool ühesugune.
Elion ja Elisa, luban olla hea laps, palun tooge jõuluks minu majja internetiots, nii et ma kunagi ei pea enam STV-ga tegemist tegema.

Comments are closed.