See koht

On üks koht, mille sarnast sa kunagi varem näinud ei ole. Koht, kus ööd on alati valged ja taevas sinine. Koht, kus sõpradega lõõgastuda ja end täiesti vabalt tunda. Koht, kus elad oma elu muretult, et seda lõputult nautida. Kaardilt sa seda paika ei leia, aga hea õnne korral võid sinna siiski sattuda.
Ma nüüd leidsin selle koha üles. See asub Kallastel, Peipsi järve ääres. Lisaks eelpoolöeldule peab mainima, et Djadja Igor teeb maailma teiseks parimat suitsulatikat*, suurte ratastega “karakatetsja” kindalaekas pole mitte kindad vaid viin (kindlasti mitte viru valge), soome kelguga saab lohetada küll ja kell pool kümme hommikul teeb pits viina palju erksamaks kui tass kohvi. Tööl ei tohiks sellest probleeme tekkida, vähemasti seni, kui su töö sisaldab päev otsa jää peal viibimist ja võrkude lappamist.
Djadja Igor küll turismiga ei tegele, aga ta arvas, et headele tuttavatele või lihtsalt headele inimestele võin ta numbri anda küll. Küsi, kui huvitab.
* Esimest kohta hoiab mu vanaisa
peipsikala.jpg


peipsilohe.jpg
peipsihaug.jpg
Ja ei, see ei ole Teine Eesti. Ega kindlasti mitte ka Esimene. Eesti ei olnud selles toredas nädalavahetuses üldse eriti süüdi.
Pildid tegi Jarek.

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.