Freinds

Mul on üle maailma palju sõpru. Enamik neist kirjutab kohe meilirea esimele reale Hello friend. Või siis hello freind, kui tal kirjutamisega kiire.
Täna küsis abi Chen, kes töötab pangas. Tema pangas on keerulised ajad, sest nende klient Kamil Abdul Fatah sai surma ning tal oleks vaja natuke abi, et Kammili rahad riigist kätte saada. Üldse mitte palju, ainult mõnisada dollarit, ja ta maksaks pärast mitmekordselt tagasi. Mul siis praegu just korteriremont pooleli, ja ise ei saanud anda, aga kui sul näiteks on natuke lahtist raha, siis ma võin kontaktid anda.
Cherie ja Edwina olid mõlemad mures selle pärast, et mul kulub liiga palju raha Viagrale. Ei teagi nüüd kohe, kust nad selle info võtnud on, aga südame tegi soojaks, et inimesed muretsevad. Nende kaudu saaks ühte hoopis vägevama erektsiooni tekitavat rohtu, ja palju odavamalt. Tõepoolest, miks ka mitte! Kui kohe vaja ei lähegi, võib ju talveks sisse teha või sügavkülma panna, kui nüüd hea hinnaga saab.
Siis oli ühel tüübil, kelle nimest ma päris hästi aru saanud üks jutt, millest ma päris täpselt aru ei saanud. Mingid hieroglüüfid olid. Aga veebiaadress oli http://nephrolepis.com/d05/d003.html Ma ise ei käinud seda lehte veel vaatamas, aga kui sa tahad, võid minna minu eest. Tõtt öelda ma ei usu, et tema on mul tõeline sõber.
Ning Matha andis head nõu, kuidas otsingumootorite kasutegurit suurendada. Teeks mulle sõbrahinnaga ja puha ning isegi see ei tundunud teda morjendavat, et mul praegu veebilehtegi ei ole. Vat sellised on tõelised sõbrad.
Kirjutage mulle ikka jälle, sõbrad!

One comment

Post a comment

You may use the following HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.